WAŻNE – terminarz

Piątek

13:00 PÓŁFINAŁ 2009-2010 KSZO – STAL
13:25 PÓŁFINAŁ 2009-2010 GALACTICOS – GALACTICOS II
13:50 PÓŁFINAŁ 2007-2007 KADET – KADET OSTROWIEC
14:15 PÓŁFINAŁ 2007-2008 GALACTICOS – TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY
14:40 PÓŁFINAŁ 2003-2004 MAX ELEKTRO -EGZEKUTOR JUNIOR
15:10 PÓŁFINAŁ 2003-2004 ULICZNA GWARDIA – SMERFY
15:35 ĆWIERĆFINAŁ OPEN SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO – GSM CITY UNITED
16:20 ĆWIERĆFINAŁ OPEN ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – SEND NUDES
17:00 ĆWIERĆFINAŁ OPEN MISTER – DEJTA SE STRZELIĆ
17:45 ĆWIERĆFINAŁ OPEN EGZEKUTOR – BESTIALONA
18:30 OPEN 35+ GÓRAL JANIK – SCORPION

Sobota

12:00 Galacticos 2012 Galacticos 2011
12:20 Grupa 2010-2009 mecz o III miejsce
12:40 Grupa 2008-2007 mecz o III miejsce
13:00 Grupa 2004-2003 mecz o III miejsce
13:20 Grupa OPEN Półfinał  1A/3B – 2B/4A
14:00 Grupa OPEN Półfinał  1B/3A – 2A/4B
14:40 Mecz Grupy 35+  Scorpion – Publima

Niedziela

13:00 Mecz Grupy Dziewcząt Kszo Ostrowiec – Stal Kunów
13:30 Finał 2010 – 2009
13:50 Finał 2008-2007
14:10 Finał 2004-2003
14:50 Mecz o III miejsce Grupa Open
15:30 Finał Open

16:10 Rozdanie Nagród Zakończenie Turnieju

Wyniki – czwartek, 17.08

GRUPA 2010 – 2009
KSZO 1929 – GALACTICOS III 6:0 (Wisowski 3, Świstak 1, Krawczyk 1, Sejdziński 1)
KADET I – GALACTICOS II 0:1 (Ozdoba 1)

GRUPA 2006 – 2005
KADET OSTROWIEC – GALACTICOS OSTROWIEC 1:5 (Stachera 1 – Stępień 3, Nowakowski 1, Poniewierski 1)
OSTROWCZANIE – GOKIS WAŚNIÓW 2:0 (Krawiec 2)

GRUPA 2002 – 2001
KOLEJORZ – THE NATURAT 3:0 vo
WIELKA NIEWIADOMA – SCORPION 0:6 (Dereń 2, Śmigielski 2, Samson 1, Dziedzic 1)

GRUPA 2000 – 1998
JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – BEZ NAZWY vo
FITNESS CENTRUM TEAM – HI SPORT 0:10 (Mazur 4, Pucułek 3, Lipka 2, Zarzycki 1)

GRUPA OPEN
EGZEKUTOR – GSM CITY UNITED 2:1 (Gierczak 1, Gierada 1 – Soboń 1)
ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – SMON 7:4 (Bojarski 3, Rutkowski 2, Domagalski 1, Sokołowski 1 – Łukawski 2, Soboń 1, Kochański 1)

OPEN 35+
GÓRAL JANIK – PUBLIMA 1:1 (Mazepa 1 – Kierzkowski 1)

Wyniki – środa, 16 sierpnia

GRUPA 2010 -2009
GALACTICOS I – KADET III 8:0 ( Czajkowski 2, Pronobis 2, Wesołowski 2, Wiśniewski 1, Kamiński 1)
STAL KUNÓW – KADET II 2:0 (Pająk 2)

GRUPA 2004-2003
ULICZNA GWARDIA – STAL KUNÓW 2:0 (Pawlik 2)

GRUPA 2006 – 2005
GALACTICOS OSTROWIEC – OSTROWCZANIE 1:7 (Stępień 1 – Krawiec 2, Zięba 2, Kowalski 1, Cemerys 1, Masternak 1)
KADET – GOKIS WAŚNIÓW 0:5 ( Koprowski 2, Robaczkiewicz 1, Kaczor 1, Koziarski 1)

GRUPA 2002 – 2001
THE NATURAT – SCORPION 0:3 vo
WIELKA NIEWIADOMA – BATONY 2:2 ( Iwan 2 – Paszkiewicz 1, Mucha 1)

GRUPA 2000 – 1998
JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – HI SPORT 0-12 (Rożniata 4, Mazur 3, Pucułek 2, Lipka 2)
ACTIVE ZONE – FITNESS CENTRUM TEAM 1:0 (Stachula 1)

GRUPA OPEN
BESTIALONA – ALBO GRUO ALBO WCALE 2:0 (Przydatek 2)
SEND NUDES – MISTER 2:4 (Karwacki 1, Zemsta 1 – Ćwik 1, Aras 1, Śmieszek 1, Miśkiewicz 1)
NETIA OSTROWIEC – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO 1:5 ( Rokitnicki 1 – Krusiński 2, Pawełczak 1, Chadała 1, Wilk 1)

Wyniki – poniedziałek, 14.08.2017

GRUPA 2008 – 2007
KADET OSTROWIEC – TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY 3-0 (Nowocień 3)
GALACTICOS OSTROWIEC – KADET II 5-1 (Rogoziński 2, Długosz 2, Tokarski 1)

GRUPA 2004 – 2003
EGZEKUTOR JUNIOR – ULICZNA GWARDIA 0-1 (Osowski 1)
FC PAJACE – SMERFY 0-3 (Sadłos 2, Kot 1)
OLIMPIC ZGON – MAX ELEKTRO 0-1 (Cieślik 1)

GRUPA 2006 – 2005
GOKIS WAŚNIÓW – GALACTICOS OSTROWIEC 0-0
KADET – OSTROWCZANIE 0-9 (Kowalski 4, Masternak 2, Cymerys 2, Krawiec 1)

GRUPA 2002 – 2001
BATONY – SCORPION 0-3 (Dereń 1, Śmigielski 1, Szymański 1)
KOLEJORZ – WIELKA NIEWIADOMA 4-0 (Juszczel 2, Wrzosek 1, Kołsut 1)

GRUPA OPEN
EGZEKUTOR – SMON 1-1 (Gierada 1-Relikowski 1)
ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – DEJTA SE STRZELIĆ 6-1 (Sokołowski 3, Klauziński 2, Bojarski 1 – Szczekocki 1)

Wyniki – piątek, 11.08.2017

GRUPA 2012 – 2011
GALACTICOS 2012 – GALACTICOS 2011 0-3 (Snop 2, Nowak 1)

GRUPA 2010 – 2009
KADET II – KADET III 0-5 (Matysiak 2, Jasiński 1, Wójcik 1, Mularski 1)
STAL KUNÓW – GALACTICOS I 0-3 (Czajkowski 2, Bednarski 1)

GRUPA 2008 – 2007
TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY – STAL KUNÓW 2-1 (Rogowski 1, Kocznur 1)

GRUPA DZIEWCZYN
KSZO 1929 – STAL KUNÓW 0-1 (Zakrzewska 1)

GRUPA 2000 – 1998
ACTIVE ZONE – HI SPORT 2-2 (Menducki 2 – Król 1, Pucułek 1)
BEZ NAZWY – FITNESS CENTRUM TEAM 0-3 vo

GRUPA OPEN
SEND NUDES – NETIA OSTROWIEC 4-0 ( Karwacki 2, Zemsta 1, Brociek 1)
BEDTIALONA – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO 0-1 (Wilk)
MISTER – ALBO GRUBO ALBO WCALE 3-1 (Ćwik 2, Pulut 1 – Łyjak 1)

GRUPA 35+
PUBLIMA – GÓRAL JANIK 1-2 (Wróbel – Grzegorski 1, Mariusz 1)

Wyniki – czwartek, 10.08.2017

GRUPA 2010 – 2009
KADET I – GALACTICOS III 1-1 (Gębura 1 – Jaworski 1)
KSZO 1929 – GALACTICOS II 3-1 (Wisowski 3 – Ozdoba 1)

GRUPA 2008 – 2007
GALACTICOS II – GALACTICOS OSTROWIEC 0-8 (Bernat 2, Piotrowski 2, Mazur 1, Kisiel 1, Długosz 1)

GRUPA 2004 – 2003
FC PAJACE – OLIMPIC ZGON 0-6 (Szczepaniak 3, Łącki 1, Jurys 1, Mysior 1)
SMERFY – MAX ELECTRO 1-2 (Sadłos 1 – Kowalik 2)

GRUPA 2006 – 2005
KADET OSTROWIEC – GALACTICOS OSTROWIEC 0-7 (Stępień 3, Dziura 1, Jurys 1, Nowakowski 1)
GOKIS WAŚNIÓW – OSTROWCZANIE 1-1 (Kosiarski 1 – Cemerys 1)

GRUPA 2002 – 2001
BATONY – KOLEJORZ 1-1 (Jasiński 1 – Kutera 1)
THE NATURAT – WIELKA NIEWIADOMA 1-0 (Nowak 1)

GRUPA OPEN
DEJTA SE STRZELIĆ – SMON 3-3 (Pytlakowski 1, Szczekocki 1, Seniok 1 – Pietruszka 1, Krajewski 1, Męciwoda 1)
GSM CITY UNITED – ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ 1-2 (Wanat 1 – Sokołowski 1, Klauziński 1)

GRUPA 35+
PUBLIMA – SCORPION 1-1 (Wysocki 1 – Czerwiński 1)

Wyniki – środa 09.08.2017

GRUPA 2004-2003
FC PAJACE – MAX ELEKTRO 0-0
SMERFY – OLIMPIC ZGON 3-0 vo

GRUPA 2006 – 2005
OSTROWCZANIE – GALACTICOS 2-0 (Kowalski 1, Krawiec 1)
KADET OSTROWIEC – GOKIS WAŚNIÓW  0-9 (Kosiarski 4, Kaczor 2, Nowak 1,Domański 1, Robaczkiewicz 1)

GRUPA 2001 – 2002
BATONY – THE NATURAT 1-0 (Jasiński 1)
SCORPION – KOLEJORZ 5-0 (Dereń 2, Śmigielski 2, samobójcza 1)

GRUPA 2000 – 1998
ACTIVE ZONE – BEZ NAZWY 3-0 vo
JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – FITNESS CENTRUM TEAM 0-3 vo

GRUPA OPEN
BESTIALONA – NETIA OSTROWIEC 4-0 (Przydatek 3, Dominik Kozłowski 1)
SEND NUDES – ALBO GRUBO ALBO WCALE 11-0 (Kozłowski 3, Wąsicki 3, Zemsta 2, Kwiecień 1, Pawlaczyk 1, Brociek 1)
MISTER – SPALONE NADZIEJE MARKA KRAJEWSKIEGO 0-1 (Znajdą 1)

GRUPA 35+
SCORPION – GÓRAL JANIK 0-1 (Kosiela 1)

Wyniki – wtorek, 08.08.2017

ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA B
GALACTICOS I – KADET II 13-0 (Kamiński 4, Czajkowski 3, Bednarski 3, Wesołowski 2, Wiśniewski 1)
STAL KUNÓW – KADET III 3-1 (Wiśniewska 1,Stochła 1,Jagieła 1-samobójcza 1)

ROCZNIK 2008 – 2007 GRUPA A
KADET OSTROWIEC – STAL KUNÓW 4-0 (Oficjalski 1, Misiura 1, Nowocień 1, Kaczor 1)

ROCZNIK 2004 – 2003 GRUPA B
EGZEKUTOR JUNIOR – STAL KUNÓW 0-0

ROCZNIK 2000 – 1998
ACTIVE ZONE – JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKIKOMBINERKI 3-1 (Menducki 3- Stachurski 1)
HI SPORT – BEZ NAZWY 3:0 vo

GRUPA OPEN A
ALBO GRUBO ALBO WCALE – NETIA OSTROWIEC 1-2 (Różalski 1- Grudniewski 1, Pękalski 1)
SEND NUDES – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO 1-4 (samobójcza 1- Chadała 2,Pawełczak 1,Jary 1)
BESTIALONA – MISTER 1-1 (Przydatek 1-Bińkowski 1)

GRUPA OPEN B
DEJTA SE STRZELIĆ – GSM CITY UNITED. 0-5 (Soboń 3, Heba 1,Choina 1)
EGZEKUTOR – ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ 3-2 (Gierada 3-Bojarski 1,Ziółkowski 1)

Wyniki z pierwszego dnia zawodów

PONIEDZIAŁEK 07.08.2017

ROCZNIK 2012 – 2011
GALACTICOS 2012 2–7 GALACTICOS 2011 (Kozak 2- Tomaszewski 4, Snop 2,Nowak 1)

ROCZNIK 2010– 2009
GRUPA A KSZO 1929 2–0 KADET II (Lach 1, Król 1)
GRUPA A GALACTICOS IIIIII 0 –5 GALACTICOS IIII (Kozak 2, Nowocień 2, Nowak 1)

ROCZNIK 2008 – 2007
GRUPA B GALACTICOS III 0–5 KADET IIII (Janiszewski 2, Religia 2, Żardecki 1)

ROCZNIK 2006 – 2005
KADETKADET 0 – 8 OSTROWCZANIEOSTROWCZANIE (Kowalski 4, Łaskawy 1, Masternak 1, Zięba 1)
GOKIS WAŚNIÓWWAŚNIÓW 2 –0 GALACTICOS OSTROWIECOSTROWIEC (Kosiarski 2)

GRUPA OPEN B
DEJTA SE STRZELIĆ 2–0 EGZEKUTOREGZEKUTOR (Szczekocki 2)
SMON 0 –4 GSM CITY UNITED (Soboń 2, Mirga 1, Wanat 1)

GRUPA OPEN A
BESTIALONA 0–3 SEND NUDESNUDES (Wąsicki 2, Boroń 1)
MISTER 7–0 NETIA OSTROWIECOSTROWIEC (Śmieszek 2, Bieńkowski 2, Pulut 2, Mazur 1)
ALBO GRUBO ALBO WCALE 0–13 SPALONESPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO (Furtowicz 2, Krysiński 3, Pawełczak 4, Czekaj 1, Chadała 1, Stawiarski 2)