Wyniki – sobota, 19.08.2017

Galacticos 2012 1:5 Galacticos 2011 (Wilk 1 – Tomaszewski 2, Osojca 1, Łatkowski 1, Nowak 1)
Stal Kunów 1:0 Galacticos II (Stochala 1)
Kadet II 3:0 vo Talenty Sławomira Góry
Egzekutor Junior 0:2 Smerfy (Berda 1, Cimala 1)
Spalone Talenty Marka Krajewskiego 1:2 Egzekutor (Wilk 1 – Kończak 1, Wodnicki 1)
Śpię z Twoją Dziewczyną 0:3 Mister (Śmieszek 2, Kowalski 1)
Scorpion 1:0 Publima (Curyło 1)

Harmonogram soboty i niedzieli

SOBOTA 19.08.2017

12.00 Galacticos 2012 – Galacticos 2011
12.20 Stal Kunów – Galacticos II
12.40 Kadet II – Talenty Sławomira Góry
13.00 Egzekutor Junior – Smerfy
13.20 Spalone Talenty Marka Krajewskiego – Egzekutor
14.00 Śpię z Twoją Dziewczyną – Mister
14.40 Scorpion – Publima

NIEDZIELA 20.08.2017

13.00 Stal Kunów – Kszo Ostrowiec
13.30 Galacticos I – Kszo Ostrowiec
13.50 Kadet Ostrowiec – Galacticos Ostrowiec
14.10 Max Elektro – Uliczna Gwardia
14.30 Mecz o III miejsce
15.10 Mecz Finałowy Grupy Open

16.00 Wręczenie nagród

Wyniki – piątek, 18.08

PÓŁFINAŁ 2009-2010
KSZO 1–1 STAL (Barański 1 – Lubieniecki 1) karne 2:1 dla KSZO
GALACTICOS 6–0 GALACTICOS II (Wesołowski 3, Czajkowski 2, Kamiński 1)

PÓŁFINAŁ 2007-2007
KADET 4–1 KADET OSTROWIEC (Nowocień 2, Misiura 2 – Religa 1)
GALACTICOS 0–0 TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY 0-0 karne 3:2 Galacticos

PÓŁFINAŁ 2003-2004
MAX ELEKTRO 1-0 EGZEKUTOR JUNIOR (Tomaszewski 1)
ULICZNA GWARDIA 4–0 SMERFY (Pawlik 2, Śmieszek 1, Ziółkowski 1)

ĆWIERĆFINAŁ OPEN
SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO 2–0 GSM CITY UNITED (Wilk 2)
ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ 1–1 SEND NUDES (Sokołowski 1 – Boroń 1) karne Śpię z Twoją dziewczyną 3:1
MISTER 6–1 DEJTA SE STRZELIĆ (Wiśniewski 3, Śmieszek 1, Kowalski 1 – Szczekocki 1)
EGZEKUTOR 1–1 BESTIALONA (Gierada 1 – Czechowski 1) karne 2:1 Egzekutor

OPEN 35+
GÓRAL JANIK 0–2 SCORPION (Kurek 1, Rugała 1)

WAŻNE – terminarz

Piątek

13:00 PÓŁFINAŁ 2009-2010 KSZO – STAL
13:25 PÓŁFINAŁ 2009-2010 GALACTICOS – GALACTICOS II
13:50 PÓŁFINAŁ 2007-2007 KADET – KADET OSTROWIEC
14:15 PÓŁFINAŁ 2007-2008 GALACTICOS – TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY
14:40 PÓŁFINAŁ 2003-2004 MAX ELEKTRO -EGZEKUTOR JUNIOR
15:10 PÓŁFINAŁ 2003-2004 ULICZNA GWARDIA – SMERFY
15:35 ĆWIERĆFINAŁ OPEN SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO – GSM CITY UNITED
16:20 ĆWIERĆFINAŁ OPEN ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – SEND NUDES
17:00 ĆWIERĆFINAŁ OPEN MISTER – DEJTA SE STRZELIĆ
17:45 ĆWIERĆFINAŁ OPEN EGZEKUTOR – BESTIALONA
18:30 OPEN 35+ GÓRAL JANIK – SCORPION

Sobota

12:00 Galacticos 2012 Galacticos 2011
12:20 Grupa 2010-2009 mecz o III miejsce
12:40 Grupa 2008-2007 mecz o III miejsce
13:00 Grupa 2004-2003 mecz o III miejsce
13:20 Grupa OPEN Półfinał  1A/3B – 2B/4A
14:00 Grupa OPEN Półfinał  1B/3A – 2A/4B
14:40 Mecz Grupy 35+  Scorpion – Publima

Niedziela

13:00 Mecz Grupy Dziewcząt Kszo Ostrowiec – Stal Kunów
13:30 Finał 2010 – 2009
13:50 Finał 2008-2007
14:10 Finał 2004-2003
14:50 Mecz o III miejsce Grupa Open
15:30 Finał Open

16:10 Rozdanie Nagród Zakończenie Turnieju

Wyniki – czwartek, 17.08

GRUPA 2010 – 2009
KSZO 1929 – GALACTICOS III 6:0 (Wisowski 3, Świstak 1, Krawczyk 1, Sejdziński 1)
KADET I – GALACTICOS II 0:1 (Ozdoba 1)

GRUPA 2006 – 2005
KADET OSTROWIEC – GALACTICOS OSTROWIEC 1:5 (Stachera 1 – Stępień 3, Nowakowski 1, Poniewierski 1)
OSTROWCZANIE – GOKIS WAŚNIÓW 2:0 (Krawiec 2)

GRUPA 2002 – 2001
KOLEJORZ – THE NATURAT 3:0 vo
WIELKA NIEWIADOMA – SCORPION 0:6 (Dereń 2, Śmigielski 2, Samson 1, Dziedzic 1)

GRUPA 2000 – 1998
JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – BEZ NAZWY vo
FITNESS CENTRUM TEAM – HI SPORT 0:10 (Mazur 4, Pucułek 3, Lipka 2, Zarzycki 1)

GRUPA OPEN
EGZEKUTOR – GSM CITY UNITED 2:1 (Gierczak 1, Gierada 1 – Soboń 1)
ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – SMON 7:4 (Bojarski 3, Rutkowski 2, Domagalski 1, Sokołowski 1 – Łukawski 2, Soboń 1, Kochański 1)

OPEN 35+
GÓRAL JANIK – PUBLIMA 1:1 (Mazepa 1 – Kierzkowski 1)

Wyniki – środa, 16 sierpnia

GRUPA 2010 -2009
GALACTICOS I – KADET III 8:0 ( Czajkowski 2, Pronobis 2, Wesołowski 2, Wiśniewski 1, Kamiński 1)
STAL KUNÓW – KADET II 2:0 (Pająk 2)

GRUPA 2004-2003
ULICZNA GWARDIA – STAL KUNÓW 2:0 (Pawlik 2)

GRUPA 2006 – 2005
GALACTICOS OSTROWIEC – OSTROWCZANIE 1:7 (Stępień 1 – Krawiec 2, Zięba 2, Kowalski 1, Cemerys 1, Masternak 1)
KADET – GOKIS WAŚNIÓW 0:5 ( Koprowski 2, Robaczkiewicz 1, Kaczor 1, Koziarski 1)

GRUPA 2002 – 2001
THE NATURAT – SCORPION 0:3 vo
WIELKA NIEWIADOMA – BATONY 2:2 ( Iwan 2 – Paszkiewicz 1, Mucha 1)

GRUPA 2000 – 1998
JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – HI SPORT 0-12 (Rożniata 4, Mazur 3, Pucułek 2, Lipka 2)
ACTIVE ZONE – FITNESS CENTRUM TEAM 1:0 (Stachula 1)

GRUPA OPEN
BESTIALONA – ALBO GRUO ALBO WCALE 2:0 (Przydatek 2)
SEND NUDES – MISTER 2:4 (Karwacki 1, Zemsta 1 – Ćwik 1, Aras 1, Śmieszek 1, Miśkiewicz 1)
NETIA OSTROWIEC – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO 1:5 ( Rokitnicki 1 – Krusiński 2, Pawełczak 1, Chadała 1, Wilk 1)

Wyniki – poniedziałek, 14.08.2017

GRUPA 2008 – 2007
KADET OSTROWIEC – TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY 3-0 (Nowocień 3)
GALACTICOS OSTROWIEC – KADET II 5-1 (Rogoziński 2, Długosz 2, Tokarski 1)

GRUPA 2004 – 2003
EGZEKUTOR JUNIOR – ULICZNA GWARDIA 0-1 (Osowski 1)
FC PAJACE – SMERFY 0-3 (Sadłos 2, Kot 1)
OLIMPIC ZGON – MAX ELEKTRO 0-1 (Cieślik 1)

GRUPA 2006 – 2005
GOKIS WAŚNIÓW – GALACTICOS OSTROWIEC 0-0
KADET – OSTROWCZANIE 0-9 (Kowalski 4, Masternak 2, Cymerys 2, Krawiec 1)

GRUPA 2002 – 2001
BATONY – SCORPION 0-3 (Dereń 1, Śmigielski 1, Szymański 1)
KOLEJORZ – WIELKA NIEWIADOMA 4-0 (Juszczel 2, Wrzosek 1, Kołsut 1)

GRUPA OPEN
EGZEKUTOR – SMON 1-1 (Gierada 1-Relikowski 1)
ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – DEJTA SE STRZELIĆ 6-1 (Sokołowski 3, Klauziński 2, Bojarski 1 – Szczekocki 1)

Wyniki – piątek, 11.08.2017

GRUPA 2012 – 2011
GALACTICOS 2012 – GALACTICOS 2011 0-3 (Snop 2, Nowak 1)

GRUPA 2010 – 2009
KADET II – KADET III 0-5 (Matysiak 2, Jasiński 1, Wójcik 1, Mularski 1)
STAL KUNÓW – GALACTICOS I 0-3 (Czajkowski 2, Bednarski 1)

GRUPA 2008 – 2007
TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY – STAL KUNÓW 2-1 (Rogowski 1, Kocznur 1)

GRUPA DZIEWCZYN
KSZO 1929 – STAL KUNÓW 0-1 (Zakrzewska 1)

GRUPA 2000 – 1998
ACTIVE ZONE – HI SPORT 2-2 (Menducki 2 – Król 1, Pucułek 1)
BEZ NAZWY – FITNESS CENTRUM TEAM 0-3 vo

GRUPA OPEN
SEND NUDES – NETIA OSTROWIEC 4-0 ( Karwacki 2, Zemsta 1, Brociek 1)
BEDTIALONA – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO 0-1 (Wilk)
MISTER – ALBO GRUBO ALBO WCALE 3-1 (Ćwik 2, Pulut 1 – Łyjak 1)

GRUPA 35+
PUBLIMA – GÓRAL JANIK 1-2 (Wróbel – Grzegorski 1, Mariusz 1)

Wyniki – czwartek, 10.08.2017

GRUPA 2010 – 2009
KADET I – GALACTICOS III 1-1 (Gębura 1 – Jaworski 1)
KSZO 1929 – GALACTICOS II 3-1 (Wisowski 3 – Ozdoba 1)

GRUPA 2008 – 2007
GALACTICOS II – GALACTICOS OSTROWIEC 0-8 (Bernat 2, Piotrowski 2, Mazur 1, Kisiel 1, Długosz 1)

GRUPA 2004 – 2003
FC PAJACE – OLIMPIC ZGON 0-6 (Szczepaniak 3, Łącki 1, Jurys 1, Mysior 1)
SMERFY – MAX ELECTRO 1-2 (Sadłos 1 – Kowalik 2)

GRUPA 2006 – 2005
KADET OSTROWIEC – GALACTICOS OSTROWIEC 0-7 (Stępień 3, Dziura 1, Jurys 1, Nowakowski 1)
GOKIS WAŚNIÓW – OSTROWCZANIE 1-1 (Kosiarski 1 – Cemerys 1)

GRUPA 2002 – 2001
BATONY – KOLEJORZ 1-1 (Jasiński 1 – Kutera 1)
THE NATURAT – WIELKA NIEWIADOMA 1-0 (Nowak 1)

GRUPA OPEN
DEJTA SE STRZELIĆ – SMON 3-3 (Pytlakowski 1, Szczekocki 1, Seniok 1 – Pietruszka 1, Krajewski 1, Męciwoda 1)
GSM CITY UNITED – ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ 1-2 (Wanat 1 – Sokołowski 1, Klauziński 1)

GRUPA 35+
PUBLIMA – SCORPION 1-1 (Wysocki 1 – Czerwiński 1)

Wyniki – środa 09.08.2017

GRUPA 2004-2003
FC PAJACE – MAX ELEKTRO 0-0
SMERFY – OLIMPIC ZGON 3-0 vo

GRUPA 2006 – 2005
OSTROWCZANIE – GALACTICOS 2-0 (Kowalski 1, Krawiec 1)
KADET OSTROWIEC – GOKIS WAŚNIÓW  0-9 (Kosiarski 4, Kaczor 2, Nowak 1,Domański 1, Robaczkiewicz 1)

GRUPA 2001 – 2002
BATONY – THE NATURAT 1-0 (Jasiński 1)
SCORPION – KOLEJORZ 5-0 (Dereń 2, Śmigielski 2, samobójcza 1)

GRUPA 2000 – 1998
ACTIVE ZONE – BEZ NAZWY 3-0 vo
JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – FITNESS CENTRUM TEAM 0-3 vo

GRUPA OPEN
BESTIALONA – NETIA OSTROWIEC 4-0 (Przydatek 3, Dominik Kozłowski 1)
SEND NUDES – ALBO GRUBO ALBO WCALE 11-0 (Kozłowski 3, Wąsicki 3, Zemsta 2, Kwiecień 1, Pawlaczyk 1, Brociek 1)
MISTER – SPALONE NADZIEJE MARKA KRAJEWSKIEGO 0-1 (Znajdą 1)

GRUPA 35+
SCORPION – GÓRAL JANIK 0-1 (Kosiela 1)