Terminarz

PONIEDZIAŁEK 07.08.2017

12,30 ROCZNIK 2012 – 2011 GALACTICOS 2012 – GALACTICOS 2011
12,55 ROCZNIK 2010 – 2009  GRUPA A KSZO 1929 – KADET I
13,25 ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA A GALACTICOS  III – GALACTICOS II
13,55 ROCZNIK 2008 – 2007 GRUPA B GALACTICOS II– KADET II
14,25 ROCZNIK 2006 – 2005 KADET – OSTROWCZANIE
14,55 ROCZNIK 2006 – 2005 GOKIS WAŚNIÓW – GALACTICOS OSTROWIEC
15,25 GRUPA OPEN B DEJTA SE STRZELIĆ – EGZEKUTOR
16,10 GRUPA OPEN B   SMON – GSM CITY UNITED
16,55 GRUPA OPEN A BESTIALONA – SEND NUDES
17,45 GRUPA OPEN A MISTER – NETIA OSTROWIEC
18,30 GRUPA OPEN A ALBO GRUBO ALBO WCALE – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO

WTOREK 08.08.2017

12,30 ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA B GALACTICOS I – KADET II
12,55 ROCZNIK 2010 – 2009 GRUPA B STAL KUNÓW – KADET III
13,25 ROCZNIK 2008 – 2007 GRUPA A KADET OSTROWIEC – STAL KUNÓW
13,50 ROCZNIK 2004 – 2003 GRUPA B EGZEKUTOR JUNIOR – STAL KUNÓW
14,20 ROCZNIK 2000 – 1998 ACTIVE ZONE – JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI
14,50 ROCZNIK 2000 – 1998 HI SPORT – BEZ NAZWY
15,25 GRUPA OPEN A ALBO GRUBO ALBO WCALE – NETIA OSTROWIEC
16,10 GRUPA OPEN A SEND NUDES – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO
17,00 GRUPA OPEN A BESTIALONA – MISTER
17,45 GRUPA OPEN B DEJTA SE STRZELIĆ – GSM CITY UNITED
18,30 GRUPA OPEN B EGZEKUTOR – ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ

ŚRODA 09.08.2017

12,30 GRUPA 2004-2003 FC PAJACE – MAX ELEKTRO
12,55 GRUPA 2004-2003 SMERFY – OLIMPIC ZGON
13,20 GRUPA 2006 – 2005 OSTROWCZANIE – GALACTICOS
13,45 GRUPA 2006 – 2005 KADET OSTROWIEC – GOKIS WAŚNIÓW
14,20 GRUPA 2001 – 2002 BATONY – THE NATURAT
14,10 GRUPA 2001 – 2002 SCORPION – KOLEJORZ
14,45 GRUPA 2000 – 1998 ACTIVE ZONE – BEZ NAZWY
15,10 GRUPA 2000 – 1998 JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – FITNESS CENTRUM TEAM
15,45 GRUPA OPEN BESTIALONA – NETIA OSTROWIEC
16,30 GRUPA OPEN SEND NUDES – ALBO GRUBO ALBO WCALE
17,15 GRUPA OPEN MISTER – SPALONE NADZIEJE MARKA KRAJEWSKIEGO
18,00 GRUPA 35+ SCORPION – GÓRAL JANIK

CZWARTEK 10.08.2017

12,00 GRUPA 2010 – 2009 KADET I – GALACTICOS III
12,25 GRUPA 2010 – 2009 KSZO 1929 – GALACTICOS II
12,50 GRUPA 2008 – 2007 GALACTICOS II – GALACTICOS OSTROWIEC
13,20 GRUPA 2004 – 2003 FC PAJACE – OLIMPIC ZGON
13,45 GRUPA 2004 – 2003 SMERFY – MAX ELECTRO
14,10 GRUPA 2006 – 2005 KADET OSTROWIEC – GALACTICOS OSTROWIEC
14,40 GRUPA 2006 – 2005 GOKIS WAŚNIÓW – OSTROWCZANIE
15,20 GRUPA 2002 – 2001 BATONY – KOLEJORZ
15,50 GRUPA 2002 – 2001 THE NATURAT – WIELKA NIEWIADOMA
16,25 GRUPA OPEN DEJTA SE STRZELIĆ – SMON
17,10 GRUPA OPEN GSM CITY UNITED – ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ
18,00 GRUPA 35+ PUBLIMA – SCORPION

PIĄTEK 11.08.2017

12,30 GRUPA 2012 – 2011 GALACTICOS 2012 – GALACTICOS 20011
12,55 GRUPA 2010 – 2009 KADET II – KADET III
13,20 GRUPA 2010 – 2009 STAL KUNÓW – GALACTICOS I
13,45 GRUPA 2008 – 2007 TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY – STAL KUNÓW
14,15 GRUPA DZIEWCZYN KSZO 1929 – STAL KUNÓW
14,50 GRUPA 2000 – 1998 ACTIVE ZONE – HI SPORT
15,25 GRUPA 2000 – 1998 BEZ NAZWY – FITNESS CENTRUM TEAM
16,00 GRUPA OPEN SEND NUDES – NETIA OSTROWIEC
16,45 GRUPA OPEN BEDTIALONA – SPALONE NADZIEJE MARKA KRAJEWSKIEGO
17,30 GRUPA OPEN MISTER – ALBO GRUBO ALBO WCALE
18,10 GRUPA 35+ PUBLIMA – GÓRAL JANIK

PONIEDZIAŁEK 14.08.2017

12,30 GRUPA 2008 – 2007 KADET OSTROWIEC – TALENTY SŁAWOMIRA GÓRY
12,55 GRUPA 2008 – 2007 GALACTICOS OSTROWIEC – KADET II
13,20 GRUPA 2004 – 2003 EGZEKUTOR JUNIOR – ULICZNA GWARDIA
13,45 GRUPA 2004 – 2003 FC PAJACE – SMERFY
14,10 GRUPA 2004 – 2003 OLIMPIC ZGON – MAX ELEKTRO
14,40 GRUPA 2006 – 2005 GOKIS WAŚNIÓW – GALACTICOS OSTROWIEC
15,10 GRUPA 2006 – 2005 KADET – OSTROWCZANIE
15,45 GRUPA 2002 – 2001 BATONY – SCORPION
16,20 GRUPA 2002 – 2001 KOLEJORZ – WIELKA NIEWIADOMA
17,00 GRUPA OPEN EGZEKUTOR – SMON
17,45 GRUPA OPEN ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – DEJTA SE STRZELIĆ

ŚRODA 16.08.2017

12,00 GRUPA 2010 -2009 GALACTICOS I – KADET III
12,25 GRUPA 2010 – 2009 STAL KUNÓW – KADET II
12,50 GRUPA 2004-2003 ULICZNA GWARDIA – STAL KUNÓW
13,20 GRUPA 2006 – 2005 GALACTICOS OSTROWIEC – OSTROWCZANIE
13,45 GRUPA 2006 – 2005 KADET – GOKIS WAŚNIÓW
14,10 GRUPA 2002 – 2001 THE NATURAT – SCORPION
14,50 GRUPA 2002 – 2001 WIELKA NIEWIADOMA – BATONY
15,20 GRUPA 2000 – 1998 JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – HI SPORT
16,00 GRUPA 2000 – 1998 ACTIVE ZONE – FITNESS CENTRUM TEAM
16,40 GRUPA OPEN BESTIALONA – ALBO GRUO ALBO WCALE
17,20 GRUPA OPEN SEND NUDES – MISTER
18,00 GRUPA OPEN NETIA OSTROWIEC – SPALONE TALENTY MARKA KRAJEWSKIEGO

CZWARTEK 17.08.2017

12,30 GRUPA 2010 – 2009 KSZO 1929 – GALACTICOS III
12,50 GRUPA 2010 – 2009 KADET I – GALACTICOS II
13,20 GRUPA 2006 – 2005 KADET OSTROWIEC – GALACTICOS OSTROWIEC
13,45 GRUPA 2006 – 2005 OSTROWCZANIE – GOKIS WAŚNIÓW
14,10 GRUPA 2002 – 2001 KOLEJORZ – THE NATURAT
14,50 GRUPA 2002 – 2001 WIELKA NIEWIADOMA – SCORPION
15,20 GRUPA 2000 – 1998 JESZCZE SZYBCIEJ PĘDZĄCE KOMBINERKI – BEZ NAZWY
16,00 GRUPA 2000 – 1998 FITNESS CENTRUM TEAM – HI SPORT
16,40 GRUPA OPEN EGZEKUTOR – GSM CITY UNITED
17,30 GRUPA OPEN ŚPIĘ Z TWOJĄ DZIEWCZYNĄ – SMON
18,20 OPEN 35+ GÓRAL JANIK – PUBLIMA

PIĄTEK 18.08.2017

13,00 GRUPA 2010 – 2009 PÓŁFINAŁ 1A – 2B
13,25 GRUPA 2010- 2009 PÓŁFINAŁ 1B – 2A
13,50 GRUPA 2008 – 2007 PÓŁFINAŁ 1A-2B
14,15 GRUPA 2008 – 2007 PÓŁFINAŁ 1B – 2A
14,40 GRUPA 2004 – 2003 PÓŁFINAŁ 1A – 2B
15,10 GRUPA 2004 -2003 PÓŁFINAŁ 1B -2A
15,35 GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 1A-3B
16,20 GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 1B- 3A
17,00 GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 2A-4B
17,45 GRUPA OPEN ĆWIERĆFINAŁ 2B-4A
18,30 OPEN 35+ GÓRAL JANIK – SCORPION

SOBOTA 19.08.2017

12.00 Galacticos 2012 – Galacticos 2011
12.20 Stal Kunów – Galacticos II
12.40 Kadet II – Talenty Sławomira Góry
13.00 Egzekutor Junior – Smerfy
13.20 Spalone Talenty Marka Krajewskiego – Egzekutor
14.00 Śpię z Twoją Dziewczyną – Mister
14.40 Scorpion – Publima

NIEDZIELA 20.08.2017

13.00 Stal Kunów – Kszo Ostrowiec
13.30 Galacticos I – Kszo Ostrowiec
13.50 Kadet Ostrowiec – Galacticos Ostrowiec
14.10 Max Elektro – Uliczna Gwardia
14.30 Mecz o III miejsce
15.10 Mecz Finałowy Grupy Open

16.00 Wręczenie nagród